BALIKESİR MASA SANDALYE

Balıkesir masa sandalye olarak krl mobilya bünyesinde 7’den 70’e hitap eden mobilyalarımız farklı sektörlerin çeşitli mobilya ihtiyaçlarını genel anlamda araştırarak talebe uygun şekilde tasarımı ve dayanıklılığı ön planda tutarak ürünler geliştirmektedir.

Ürünlerimizde kullandığımız ham madde ve yarı mamul parçalar çeşitli test aşamalarından geçirilerek en iyi olanları ürünlerimizde kullanıyoruz. Üretimde hedef kalite standartlarını sürekli denetleyerek ve eleştirerek geliştirmekte ve müşteriye en iyi sunmanın peşindeyiz. Her geçen gün firmamızın sermaye kapasitesine uygun biçimde yenilenerek üretim sistemlerimizi geliştirmekteyiz. Yenilikçi ve modern vizyona uygun günümüzün ve geleceğin modern çizgilerini yansıtan model tasarımı çalışmalarımıza ayırdığımız zaman ve bütçeyi mutlak bir durum halinde değerlendiriyoruz. Verdiğimiz hizmetler içinde belki de en çok önemsediğimiz konu olan satış sonrası hizmet sorumluluğu, gelecek vaat eden marka olma hedefimizden dolayı güvenin süreklilik getireceğine inandığımız için bizim önemli şirket kuralımızdır.

Bütün bu sorumluluklarımızın yanında özel olarak yaptığımız her işte daha geniş çerçeveye odaklanarak ülkemiz menfaatleri, gereklilikleri ve özel sektör düzenine uygun bir ticari olgu ve prensiplerle hareket etmeye özen gösteriyoruz. Hedeflerimizde bu kriterlerin yeri her zaman sabit ve daimdir.

BALIKESİR MASA SANDALYE MODELLERİ

Sandalye, masa, ofis mobilyaları, yönetici koltukları, çalışma koltukları, bekleme koltukları, bar tabureleri, mobilya ve dekorasyon türlerinde ürünler için sayfamızı ziyaret edin

BALIKESİR MASA SANDALYE FİYATLARI

Balıkesir masa sandalye ;Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmek için tıklayınız.