Bakırköy masa sandalye

Bakırköy masa sandalye, krl mobilya farklı model ve işlevsellikleri bulunan sandalye modelleri hemen hemen her alanda kullanılan mobilyalar arasındadır.

Kapalı 5000 m2 alanda papel ve yanı sıra döşeme hizmeti vermekteyiz. Sandalye konusu uzun süredir sektörün öncü firmalarına partnerlik etmektedir.

Birçok farklı ahşap çeşitlerine( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik elde ettiğimiz sandalye modellerimiz dayanıklılık ve  esneklik bakımından son derece kullanışlıdır. Ahşap sandalye yüzyıllardır süre gelen insan anatomisinin gereksinimlerini sonucu üretilen ve son yüzyılda neredeyse her gün değişime uğrayan tasarım ve amaca uygunluğu geliştirilerek üretimine devam ettiren yardımcı eşyadır.

Birbirinden tarz ahşap sandalyeler için krl mobilya showroomlarını ziyaret edin.

Bakırköy masa sandalye modelleri

krl mobilya ,sandalye modellerimiz için sayfamız ziyaret edin .

Bakırköy masa sandalye fiyatları

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir

İletişim

Krl mobilya müşteri temsilcileri ile görüşmek için tıklayın.