Bahçelievler masa sandalye

Bahçelievler masa sandalye , krl mobilya  üreticilerin de üreticisi olmaya devam ediyor. Gerek yurtiçi gerek yurtdışında da adını duyuran firmamız her mekana her konseptte uygun olan sandalye ve masalarımızı sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Kapalı 5000 m2 alanda papel ve yanı sıra döşeme hizmeti vermekteyiz. Sandalye konusu uzun süredir sektörün öncü firmalarına partnerlik etmektedir. Ahşapdan imal edilen ürünler satın alınacaksa “Sandalye hangi ağaçtan yapılır?” akla gelen ilk sorulardan biridir. Sağlamlığı ile bilinen gürgen ağacı, sandalye üretiminde en sık kullanılan ağaçlar arasında yer alır.  masa sandalye modellerimiz papel haline getirilip temiz zımparalanmış şekilde satışa sunulmaktadır. Papel nedir ? Papel; Günümüzün mobilya sektöründe tercih edilen en sağlıklı ağaç işleme sanatlarından bir tanesidir. Papel demek esneklik ve dayanıklılık demektir. Papel ile bir iskelet yapılabilmesi için ağacın a4 kağıdı gibi ince bir ölçüde doğranıp ısı yardımıyla birbirine kaynatılmasına verilen en ergonomik biçimdir. Papeli bu kadar sağlam yapan faktörlerin başında ağacın kuruluğu gelmektedir.  Papel sandalyeler genellikle ömürlük olarak nitelendirilir

Ahşap sandalye sadece ev için değil iş yerleri için de kullanım kolaylığı sağlayan mobilyalar arasındadır. Dayanaklı ahşap gövde ve ayaklara sahip tüm ahşap sandalye modelleri krl mobilya showroomlarında sizi beklemekte…

Bahçelievler masa sandalye modelleri

Krl mobiltya birbirinden dayanıklı ve modern sandalyeler için  sizinle, sandalye modelleri için tıklayın.

Bahçelievler masa sandalye fiyatları

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İletişim

Krl mobilya müşteri temsilcileri ile görüşmek için  tıklayınız.