Bağcılar masa sandalye

Bağcılar masa sandalye ; krl mobilya olarak Bağcılar ve çevresine uzun süredir hizmet vermektedir. Sandalye konusunda uzun süredir sektörün öncü firmalarına partnerlik etmektedir. Sandalyeler yüzlerce farklı modelleri ile tüm alanlarındaki oturma ihtiyacını karşılar. İşlevselliklerinin yanı sıra konforları ve dekoratif özellikleriyle dikkat çeken sandalyeler, çok farklı materyal ve stillere sahiptir.

Misafirlerinize Tarzınızı Yansıtın…

Sandalye gruplarında rahatlığı konuşturan krl mobilya bu konuda iyi… kategorisinde ürettiği sandalye ve masalar rakiplerine göre açık ara ön plandadır. Ahşap sandalye ve  masa modelleri arasında yapacağınız farklı renk seçimleri  ile iki farklı ahşap dokusunun birlikte kullanımının güzelliğini yaşayabilirsiniz.

Renkli sandalye mutfak kimliğinin tamamlayıcısıdır, Büyük ya da küçük mutfakları yaşam alanlarına çevirmek, neşeli ve hareketli bir nitelik kazandırmak için mutfak masa ve sandalye takımları  tercih edilebiliyor,  örneğin ahşap dolaplara sahip bir mutfakta canlı renklere sahip sandalye seçimiyle sevimli hava yaratabilirsiniz. renkli mutfak sandalyeleri dekoratif etken olarak odalarınızın stiline dokunurken; farklı kumaş tipleriyle tasarlanan kumaş kaplama sandalyeler, klasik oturma gruplarınızı ve yemek odası dekorasyonunuzu tamamlar. Balkon ve bahçe alanlarınız için ahşap ve plastik sandalyeler ise ekstra sağlamlık sunarlar.

Bağcılar masa sandalye modelleri

Birbirinden estetik ve şık modellerimiz için tıklayın .

Bağcılar masa sandalye fiyatları

Bağcılar masa sandalye; Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İletişim

farklı masa ve  sandalye modelleri için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmek için tıklayın.