AYDIN MASA SANDALYE

Aydın masa sandalye ile evlerinize güvenli bir şekilde alış veriş yapın. Sandalye seçimi yapılırken konfor ve estetik ön planda tutuluyor. Yemek odası takımları, ayrı bir odada bulunduğunda ya da salonun içerisinde yer aldığında sandalyeler özenle seçiliyor. Genellikle misafirler ile birlikte oturulan yemek odası takımları içerisinde sandalyelerin estetiği öne çıkıyor. Konfor ise misafirperverliğin yerine getirilmesini sağlıyor. Mutfak, balkon ve bahçelerde kullanılan sandalyeler de sık kullanılan eşyalar arasında yer aldıkları için konforlu olmaları tercih ediliyor. Dekoratif seçimler için hangi mekanda kullanacağınız ve diğer eşyalarla uyum göstermesi önemli hale geliyor.

Sandalye modelleri; tamamen kumaş kaplamalı, oturma bölgesi kumaş kaplamalı ya da farklı materyallerden tasarlanmaları ile farklılaşıyor. Metal, ahşap ya da plastik materyallerden tasarlanan ürünler; konfor, estetik ve malzeme bakımından birbirinden ayrılıyor. Metal, kumaş kaplı ve ahşap materyallerden tasarlanan sandalyeler; genellikle salonlarda ve yemek odalarında tercih ediliyor. Plastik sandalyeler ise mutfak, balkon ve teraslarda sıklıkla kullanılıyor. Sandalye seçiminde masanın da önemli bir yeri olduğu düşünüldüğünde masanıza uygun tercihler yapmanız öneriliyor. Sandalyeler, tekli ya da altılı takımlar halinde sunuluyor.

Genellikle ahşap olan sandalyeler tercih edilecekse, “Sandalye hangi ağaçtan yapılır?” sorusu da akla gelebilir. Aydın masa sandalye olarak bu konuda sağlamlığı ile ünlü gürgen ağacığını sandalye üretiminde sıklıkla kullanıyoruz. Armut, akağaç ve kiraz ağaçlarının da bu alanda kullanıldığı bilinir. Genel olarak budaksız ve sert ağaçların kerestelerinden daha dayanıklı ve iyi sandalyeler yapılır. Ranttan sandalyeler tropik bir ağacın lifleri örülerek yapılır ve dış mekânlarda kullanılır. Günümüzde daha uygun fiyatlı alternatifleri, aynı örme tekniği kullanılarak enjeksiyon plastik mobilyalar olarak bulunabilir. Son dönemlerde iç mekânlarda da tercih edilen kafes görünümlü sandalyeler ise genellikle çelikten üretilir ve statik boyalarla farklı renklere boyanırlar. Bunlar yalın halleriyle dış mekânda kullanılabilirken, oturma minderleri ile daha rahat hale getirilerek iç mekanlarda da kullanılabilirler. Eklektik, modern ve zarif bir stil yaratmak için çok uygundurlar

AYDIN MASA SANDALYE MODELLERİ

Minimal stillerden modern tasarımlara kadar zarif çizgiler barındıran birçok farklı model ile sunuyoruz

AYDIN MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

En güncel modelleri ayağınıza getirmek için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçin.