Avcılar masa sandalye

Avcılar masa sandalye Krl mobilya uzun süredir avcılar ve civarın da sandalye üreticiliği ve yanı sıra mobilya dekorasyon işi yapmaktadır, Kapalı 5000 m2 alanda papel ve yanı sıra döşeme hizmeti vermekteyiz. Sandalye konusunda uzun süredir sektörün öncü firmalarına partnerlik etmektedir.

Avcılarda bulunan Shoowroomumuzda üretmiş olduğumuz bütün modelleri sergilemekteyiz,  En şık modeller krl mobilya showroomlarında.

Krl mobilya olarak üretmiş olduğumuz ürünlerde tüketici hatası olmadığı taktirde ürünlerimiz tarafımızca 2 sene garanti altına alınmıştır. Çatalca da 3000 m2 kapalı alanda papel üretimi yapmaktayız  sizlere papelin ne olduğunu firma olarak  açıklamak isteriz

Papel nedir ; papel günümüzün mobilya sektöründe tercih edilen en sağlıklı ağaç işleme sanatlarından bir tanesidir. Papel demek esneklik ve dayanıklılık demektir. Papel ile bir iskelet yapılabilmesi için ağacın a4 kağıdı gibi ince bir ölçüde doğranıp ısı yardımıyla birbirine kaynatılmasına verilen en ergonomik biçimdir. Papeli bu kadar sağlam yapan faktörlerin başında ağacın kuruluğu gelmektedir. Papel sandalyeler genellikle ömürlük olarak nitelendirilir.

Avcılar masa sandalye modelleri

Krl sandalye olarak en şık ve en ideal sandalyeleri üretmekteyiz bütün modelleremize tek bir tık ile ulaşabilirsiniz modeller.

 Masa sandalye fiyatları

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

 iletişim

Krl mobilya müşteri temsilcileri ile görüşmek için tıklayınız.