ATAŞEHİR MASA SANDALYE

Ataşehir masa sandalye olarak uzun süredir Ataşehir ve çevresinde sandalye üreticiliği  yanı sıra mobilya dekorasyon işi yapmaktadır, Kapalı 5000 m2 alanda papel ve döşeme hizmeti vermekteyiz. Sandalye konusunda uzun süredir sektörün öncü firmalarına partnerlik etmektedir.

Avcılarda bulunan Shoowroomumuzda üretmiş olduğumuz bütün modelleri sergilemekteyiz,  En şık modeller krl mobilya showroomlarında.

Kategorisinde ürettiği sandalye ve masalar rakiplerine göre açık ara ön plandadır. yansıra Ahşap sandalye ve  masa modelleri arasında yapacağınız farklı renk seçimleri  ile iki farklı ahşap dokusunun birlikte kullanımının güzelliğini yaşayabilirsiniz. Ataşehir masa sandalye renkli sandalye mutfak kimliğinin tamamlayıcısıdır, Büyük ya da küçük mutfakları yaşam alanlarına çevirmek, neşeli ve hareketli bir nitelik kazandırmak için mutfak masa ve sandalye takımları  tercih edilebiliyor,  örneğin ahşap dolaplara sahip bir mutfakta canlı renklere sahip sandalye seçimiyle sevimli hava yaratabilirsiniz ve renkli ahşap sandalyeler  bu alanda kullanım için idealdir. Çocuklar eğlenceli ve ilgi çekici tasarıma sahip eşyalara bayılır. Onların yaşam ve eğlence alanlarını bu şekilde doldurarak kendileri için ayrılmış bu ortamdan daha çok keyif almalarını sağlayabilirsiniz. Tasarım hedefleriniz ne olursa olsun hoşunuza giden bir model bulabilirsiniz.

ATAŞEHİR MASA SANDALYE MODELLERİ

Birbirinden şık modeller için krl mobilya sayfalarını ziyaret edin.

ATAŞEHİR MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir fakat sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  ve fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

 İLETİŞİM

farklı masa ve  sandalye modelleri için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmek için tıklayın.