Arnavutköy masa sandalye

Arnavutköy masa sandalye;  krl mobilya  yıllardır Arnavutköy ve  civarında hizmet vermektedir. Krl mobilya üretmiş olduğu yüzlerce model ile size konforlu ve pratik  oturma alanları oluşturmaya devam etmekte .Bir ortamda masa varsa orada mutlaka sandalye vardır.  Mutfak, cafe, bar, salon gibi aklınıza gelebilecek her alanda farklı dizaynlarda kullanılırlar ve farklılık yaratmayı başarırlar. Plastik, metal ya da ahşap gibi materyallerle yapılan sandalyeler konfor, fonksiyonellik ve tasarım açısından çeşitlilik gösterir.

Papelin  dilinden anlayan firmamız rakiplerine göre açık ara en iyi modellerini hizmete sunmaktadır. Akıllarda tek soru “papel ne?” Papel ; esneklik ve dayanıklılık demektir. Papel ile bir iskelet yapılabilmesi için ağacın a4 kağıdı gibi ince bir ölçüde doğranıp ısı yardımı ile birbirine kaynatılmasına verilen en ergonomik biçimidir, papeli bu kadar sağlam yapan faktörlerin başında ağacın kuruluğu gelmektedir. Papel sandalyeler genellikle ömürlük olarak adlandırılır.

Kapalı 5000 m2 alanda papel ve yanı sıra döşeme hizmeti vermekteyiz. Sandalye konusu uzun süredir sektörün öncü firmalarına partnerlik etmektedir. sandalye fiyatları konforu, dizaynı, markası, üretimde kullanılan malzemesinin yapısı ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Mutfak sandalyesinden bar sandalye modellerine her ihtiyacınıza uygun, istediğiniz renk ve modellerdeki sandalyeleri uygun fiyat seçenekleri ile krl mobilya.com adreslerinden bulabilirsiniz.

Arnavutköy masa sandalye modelleri

Birbirinden estetik ve şık modellerimiz için tıklayınız.

Arnavutköy masa sandalye fiyatları

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İletişim

Krl mobilya ile şıklığın zirvesi için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz.