ANTALYA MASA SANDALYE

Antalya masa sandalye “Krl mobilya” adı altında ülkemizin mobilya sektöründe öncü ve lider firmaları olan değerli müşterilerimize, günümüz kalite standartlarının ötesinde hizmet vermeyi hedeflemekte, gerçekleştirdiğimiz ihracat, ithalat ve imalat yoluyla da ülkemize değer sağlamaktan gurur duymaktayız. Firmamızın hedefi kazancını yatırıma dönüştürerek, doğruluk ve dürüstlük ilkesi ile, insan haklarına ve doğaya saygılı olarak ülkemize hizmet etmektir. Krl Mobilya Firmamız; Ahşap imalat, boya, dikimhane, döşeme ve modern teknolojiye uygun makine parkuruyla, Orman İşletmeleri’nden aldığı tomrukları sandalyeye dönüştürüp müşterilerine sunan entegre bir tesistir.

Papelin  dilinden anlayan firmamız rakiplerine göre açık ara en iyi modellerini hizmete sunmaktadır. Akıllarda tek soru “papel ne?” Papel ; esneklik ve dayanıklılık demektir. Papel ile bir iskelet yapılabilmesi için ağacın a4 kağıdı gibi ince bir ölçüde doğranıp ısı yardımı ile birbirine kaynatılmasına verilen en ergonomik biçimidir, papeli bu kadar sağlam yapan faktörlerin başında ağacın kuruluğu gelmektedir. Papel sandalyeler genellikle ömürlük olarak adlandırılır.

Kapalı 7000 m2’ye ulaşan üretim alanımızda hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sizin için daha önce gezdiğiniz ürünleri listeledik, böylece beğendiğiniz ürünler arasında kolaylıkla gezebilirsiniz. Zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olarak seçtiğimiz birbirinden şık ve kullanışlı ürünler ile koleksiyonunuzu tamamlayın.

ANTALYA MASA SANDALYE MODELLERİ

Sizin için daha önce gezdiğiniz ürünleri listeledik, böylece beğendiğiniz ürünler arasında kolaylıkla gezebilirsiniz.

ANTALYA MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Detaylı bilgi için tıklayın.