ANKARA MASA SANDALYE

Ankara masa sandalye olarak Krl mobilya bünyemizde ürettiğimiz ürünler ile yeni gelişen yaşam felsefeleri ve dekorasyon fikirleri insanı doğanın enerjisiyle buluşturan alanların önemine vurgu yaparak açık alanları en az evlerin içi kadar özenle kurgulamayı öneriyor. Krl mobilya’ da, yaşamına kalite katmak isteyen ve dış mekanları rehabilite merkezi olarak değerlendirmek isteyen çağdaş insanın isteklerine kulak veriyor. İnsanın ruhunu dinlendiren alanları tasarlarken seçkin benliklerin estetik ihtiyacını gidermeyi de unutmayan Krl mobilya dekorasyonda kullanılan tüm parçaları en ince detaylarına kadar lüks ve nitelikle donatıyor. Siz de modüler masa sistemlerini ve keyifli bar senaryolarını birbirinden şık bahçe sandalyesi modelleriyle tamamlayabilir, konforu yaşamın her anına entegre edebilirsiniz.

Günümüzde bahçe, balkon ve teraslar evlerin sosyalleşme merkezi olarak kurgulanıyor. Modeller arasından dilediğinizi seçerek açık alanlara evin tarzına ve şıklığına uygun parçalar yerleştirebilirsiniz. Özel olarak üretilmiş minderlerle sevdiklerinizle bir araya geldiğiniz bahçe toplantılarına, barbekü partilerine ve aile gecelerine rahatı dahil edebilir ve dış mekan sandalye tasarımlarıyla teras ve havuz başlarında natürel esintiler yakalayabilirsiniz. Açık hava ofis kurgularına şık dokunuş yapabilir, toplantıları doğadan ilham alan fikirlerle süsleyebilirsiniz.

ANKARA MASA SANDALYE MODELLERİ

Ahşap enerjik ruhu ve zamansız aurasıyla ev dekorasyonunun en vazgeçilmez ögeleri krlmobilya.com sayfalarında sizlerle .

ANKARA MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için Krl Mobilya showroom ve krlmobilya.com sayfasından iletişim sağlayabilirsiniz.