AMASYA MASA SANDALYE

Amasya masa sandalye Krl mobilya uzun süredir Amasya ve civarın da sandalye üreticiliği ve yanı sıra mobilya dekorasyon işi yapmaktadır, Kapalı 5000 m2 alanda papel ve yanı sıra döşeme hizmeti vermekteyiz. Sandalye konusunda uzun süredir sektörün öncü firmalarına partnerlik etmektedir. Amasya masa sandalye olarak sizlere sunmuş olduğumuz ürünler sizlerin sağlığı için ne kadar önemli olduğuna vurgu yapmak yılların deneyimi ile bu konu hakkında  sizlere açıklık getirmek istedik.

Hangi Sandalye Seçilmeli?

Ürünün kullanılacağı mekâna karar verdikten sonra, temel iki kıstas, oturum süresi ve materyalidir. Mutfakta kullanılacak sandalyelerin, çoğunlukla oturma kısmının süngerle desteklenmiş olması, krom veya kaplama olması tercih edilir. Bu tercihin sebebi de dökülecek herhangi bir şeyin leke bırakmadan kolayca silinip temizlenebilmesini kolaylaştıracak biçimde olmasıdır. Yemek odası sandalyelerini seçerken masa seçimi de dikkate alınmalıdır. Masaya göre çok yüksek veya alçak sandalyeler, yemek esnasında bükülerek oturmayı veya yukarıya uzanmayı gerektireceğinden, konfor sunmazlar. Dış mekân sandalyeleri, hava koşullarından etkilenmeyecek malzemeden yapılmış olmasına dikkat edilerek seçilir. Tik, plastik veya rattan masa ve sandalyeler uygundur.

Sağlıklı Sandalye Seçimi Nasıl Olur?

Çalışma alanında kullanılacak sandalyenin seçimi diğerlerinden daha önemlidir. Zira bu ürünün kullanım süresi diğerlerine göre daha uzundur. Sandalyede oturacak kişinin boy ve kilosu, hem sandalyenin hem çalışma masasının yerden yüksekliği hesaplanmalıdır. Oturma yerinin genişliği 50 cm’den az olmamalıdır. Otururken dizler 90 derece açı yapmalı, sırt dümdüz sandalye arkasına dayanmalıdır. Ayakların yere değmediği veya karına fazla çekildiği, uygun olmayan yükseklikler, uyuşma ve omurga hastalıklarına sebep olurlar. Özellikle bilgisayar karşısında çalışacak kişiler için arkalığı yüksek, başın dayanabileceği parçaları olan sandalyeler seçilmelidir. Bu, boyun ve baş sağlığı için çok önemlidir.

Mekâna uygun ve göz zevkinize hitap eden sandalyeleri alırken mümkün olan en kaliteli ürün tercih edilmelidir. Böylece uzun yıllar zevkle kullanmak mümkün olur.

AMASYA MASA SANDALYE MODELLERİ

Ayrıca sandalye seçiminde renkler de büyük önem taşır. Sizde bu renklere şahitlik edin.

AMASYA MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Dilediğiniz her yerden alışverişin keyfini çıkarın. İletişim için tıklayın.