AĞRI MASA SANDALYE

Ağrı masa sandalye Krl mobilya uzun süredir Ağrı ve civarın da sandalye üreticiliği ve yanı sıra mobilya dekorasyon işi yapmaktadır, Sandalyeler yüzlerce farklı modelleri ile tüm alanlarındaki oturma ihtiyacını karşılar. İşlevselliklerinin yanı sıra konforları ve dekoratif özellikleriyle dikkat çeken sandalyeler, çok farklı materyal ve stillere sahiptir. Sandalye bir evin temel taşlarından biri… İnsanlar yemek masasında bir araya gelir, dinlenir, eğlenir, kaliteli ve hoş zaman geçirir. Bu yüzden yemek odası dekorasyonu yapılırken günün büyük kısmının orada geçirileceği hesaba katılarak plan yapılmalı. Yemek odası dekorasyonu yapılırken hangi mobilyaların nasıl bir tarzda sergileneceği bilinmeli. Ayrıca sürekli olarak kaç kişinin o evde yaşadığını bilmek de yemek odası dekorasyonunu şekillendireceği için aile fertlerinin sayısı da dikkate alınmalı. Yemek odası her anlamda pratik ve işlevsel olmalı. Rahatlığın ve konforun ön plana çıktığı dekorasyonlarda karmaşık düzen oluşturmamak için tüm ürünlerin en olurunu satın almak gerekiyor, tam da bu devrede Ağrı masa sandalye yardımcınız oluyor…

Çalışma Konforunuzu Artıran Modeller; Hayatın pek çok alanında olduğu gibi çalışırken de performansınızı etkileyen en önemli unsur: Fiziksel konfor! Dinlenme alanlarında oturma ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak, koltuk, yatak gibi alternatif mobilyalar tercih edilirken; çalışma alanlarında daha dik bir duruşa sahip olabilmek adına büro sandalyesi kullanılıyor. Çalışma mekanlarında kullanılan sandalyeler; çalışma sandalyesi veya ofis sandalyesi olarak isimlendiriliyor. Ofis mobilyaları kategorisinde yer alan ergonomik tasarıma sahip bu ürünler; konforunuzu artırarak çalışma sürenizin uzamasını ve yaptığınız çalışmalardan çok daha fazla verim elde etmenizi sağlıyor. Ofisler için genellikle özel sırt ve bel destekli döner sandalyemodelleri tercih edilirken; bilgisayar sandalyesi olarak da isimlendirilen bu modellerde çok sayıda farklı renk ve malzeme seçeneği bulunuyor.

AĞRI MASA SANDALYE MODELLERİ

En güncel modeller krl mobilya  showroomlarında sizlerle.

AĞRI MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Ürün hakkında aklınızda kalan soru işaretleri için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.