AFYONKARAHİSAR MASA SANDALYE

Afyonkarahisar masa sandalye;

Ürün kalitesinde malzeme kadar işçiliğinde önemli olduğunu bilen Krl Mobilya; üretim sürecinin her bir aşamasında son derece titiz bir çalışma yürüterek ve en önemlisi seri imalatının ve kapasitesinin gücüyle, kaliteden taviz vermeden ekonomik üretim yapmayı başarmış, bu avantajını müşterilerine yansıtmıştır. Yurt içinde önemli projelere imza atan Afyonkarahisar masa sandalye / Krl Mobilya, faaliyetlerini yurt dışına taşıyarak; ABD, Arnavutluk, Almanya, Gürcistan, Afrika ve Irak’ a masa sandalye ihracatı yapmaktadır.

On yılı aşkın sürede, sektöründe, sizinle birlikte büyüyen Krl Mobilya, siz değerli müşterilerine hizmet etmekten gurur duymaktadır. Ahşap sandalyeler siparişiniz üzerine size özel olarak üretilmektedir. Siparişiniz genellikle 10-15 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. İstanbul içi teslimat kendi personellerimiz tarafından yapılmaktadır. İstanbul dışı gönderimlerde özenle ve titizlikle hazırlanan paketleme ile anlaşmalı olduğumuz ambar firması ile ürünün teslimatını yapmaktayız. Konforu, dizaynı, markası, üretimde kullanılan malzemesinin yapısı ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Ürün siparişiniz üzerine size özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünün temizliğini aşındırıcı içermeyen ıslak bezle yapabilirsiniz. Ahşap kısımların tamamı kısa süreli sıvı temasından etkilenmeyecek şekilde vernikle koruma altına alınmıştır Mutfak sandalyesi modellerine her ihtiyacınıza uygun, istediğiniz renk ve modellerdeki sandalyeleri uygun fiyat seçenekleri ile krlmobilya.com dan bulabilirsiniz.

AFYONKARAHİSAR MASA SANDALYE MODELLERİ

Masadan ayrı yemek sandalyesi almak isteyenler krlmobilya.com sitemize göz atabilir.

AFYONKARAHİSAR  MASA  SANDALYE  FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Sorularınıza ve sorunlarınıza her daim iletişim adresimiz ile çözüm bulabilirsiniz.