ADIYAMAN MASA SANDALYE

Adıyaman masa sandalye olarak ahşaba yeni  bir hayat vermek ve yaşam alanlarının ruhu olan tasarımlar kazandırmak için üretiyor, yerel ve uluslararası projelerde sektörün öncü firmaları ile çalışarak kullanıcıların yaşam kalitelilerini arttırmaya devam etmekteyiz.

Görev aldığımız projelerden bazıları şu şekildedir; Esenyurt Belediyesi Projesi, Yeni Havaalanı Projesi, Bodrum Mandarin Otel Projesi, Vadi İstanbul Projesi, Arnavutluk projesi, Amerika projesi vb. gibi kendini tekrar etmek yerine sürekli çalışan kullanıcılarına alışmışın dışında mobilya deneyimleri sağlayabilmek adına hem tasarım hem de  AR-GE alanlarında sürekli yeni atılımlar yapıyor ve enerjisinin büyük bir bölümünü yeniliklerinin keşfine harcıyor.  Krl mobilya bünyesin de elde ettiği başarının sürekliliğinin olabilmesinin son tüketicilerin hayatlarına kattığı artı değere bağlı olduğunu biliyor, Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip masalar, sandalyeler ve masa takımları tasarlıyor, öğrenmenin bir sonu olmadığına inanıyor, çok yakında hayata geçireceğimiz yeni projeleri ile hepimizde büyük bir tutku ve heyecan uyandırıyoruz.

Krl mobilya yeni tasarım ürünlerle sürekli zenginleşen doğal ahşap mobilya seçiminizde size güvenli ve çok çeşitli ödeme seçenekleri, ücretsiz kargo ve nakliye hizmeti fırsatı sunuyor.

Sorularınız için bizlere ne zaman isterseniz telefonlarımızdan ulaşabilir, özel ölçü üretim taleplerinizi iletebilirsiniz.

ADIYAMAN MASA SANDALYE MODELLERİ

Ahşap bir sandalye arayanlar krlmobilya.com sitemizden ulaşabilirsiniz.

ADIYAMAN MASA SANDALYE FİYATLARI

Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Krl mobilya ile şıklığın zirvesi için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz.