ADANA MASA SANDALYE

Eviniz için eşyanın seçimi kadar sandalye seçimi de oldukça önemlidir. Adana masa sandalye, Krl mobilya bünyesinde üretmiş olduğu masa ve sandalyeler Türkiye’nin dört bir yanına ulaşma vasfını geçmiş bulunmaktadır. Bir ev, okul, kafe ya da ofiste günlük akışın devam edebilmesi için bazı eşyalar olmazsa olmaz konumdadır. Masa sandalye takımı ürünleri bu grupta ele alınabilir. Ofislerde her türlü iş akışında masa ve sandalyelere farklı sürelerde mutlaka ihtiyaç duyulur. Evlerde ise yemek, ders çalışmak, bir şeyler için sohbet etmek, Kafeteryalarda kahve içmek, gazete okumak, bir hobi ile ilgilenmek, Okullarda derslik yada toplantı odaları için kullanılabilen masa sandalye takımları bu anlamda kullanıcıların birçok ihtiyaçlarını gideren, birçok farklı anda bir masa ve sandalyeye ihtiyaç duyulabilir. kullanıcı sayısına bağlı olarak ebatları ve sandalye sayıları değişebilen ürünlerdir. Bir ofisin toplantı odasında ihtiyaç duyulabileceği gibi, bir evin mutfağında, salonunda, balkonunda ve var ise bahçesinde de masa ve sandalyelere ihtiyaç duyulabilir. Kullanıldıkları alandaki ortam koşullarına bağlı olarak bahçede ve balkonlarda metal, plastik ya da yağmura dayanıklı ahşap materyallerden üretilen modeller tercih edilirken; kapalı alanda seçenek yelpazesi daha da genişleyebilir. Öğrencilerin ders çalıştıkları bir masa ve sandalyede sağlamlık ve yüzey genişliği kriter olabilirken, kalabalık grupların ağırlanacağı bir yemek masasında şıklık ilk beklenti haline gelebilir. Üretici markalar farklı şekillerde, ebatlarda ve tasarım ayrıntılarında masa sandalyeler ile kullanıcıların beklentilerine cevap vermeye gayret eder.

Sandalyelerin konforu ve fonksiyonellikleri bakımından fiyata etkisi olabilir.

ADANA MASA SANDALYE MODELLERİ

Dekor olarak sade bir mutfağa bile canlı bir görünüm kazandıran renkli modeller Krl mobilya showroomlarında sizlerle

ADANA MASA SANDALYE FİYATLARI

Adana masa sandalye;Krl mobilya bünyesindeki sandalye birim fiyatlarımızı sandalye iskeletlerimizde kullanılan ağaçlara ( gürgen, çam, teak, meşe, papel, ceviz. köknar)  bağlı değişiklik göstermektedir, sandalye fiyatlarını etkileyen  faktörlerin başında iskelet yapısı, sünger ve cila farkı gelmektedir. Sizler için fiyatları etkileyen materyalleri aşağıda listelemekteyiz.

İskelet: iskelete göre değişkenlik gösteren  fiyatlarımızın sebebi ağacın yapısı, işliği  ve kalitesine endeksli olarak değişmektedir.

Sünger:  fiyata etki eden süngerin DNS(sertlik ve yumuşaklığı) ve türleri (beyaz, pembe, kuş tüyü, gri ve dökme) olarak fiyatı değiştiren  unsurlardır.

Kumaş: kumaş seçenekleri çok fazla göreceliği olduğundan dolayı fiyata etki eden başlıca unsurdur.

Toplu alımlar : fiyatlar istenilen adetin yoğunluğuna göre değişim göstermektedir.

İLETİŞİM

Fiyat teklifi almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.